Mokymai

Sveiki atvykę į „G Suite“ mokymų centrą

Išnaudokite visas „G Suite“ galimybes savo darbo vietoje – gaukite mokymo vadovus, patarimus, klientų pavyzdžius ir kitus naudingus šaltinius.

Trūksta žinių? Peržiūrėkite mokomuosius video:
Reikia pagalbos diegiant sprendimą ar kilo techninių klausimų? Jums padės mūsų specialistai:

support@g-suite.lt, +370 615 97 638

Domina mokymai ar turite klausimų mūsų pardavimų skyriui?

Kreipkitės sales@g-suite.lt Mokymus veda „Google“ sertifikuoti įmonės „Baltimax“ technikai. Galima rinktis standartinius mokymus arba pagal individualius kliento poreikius ir iškilusius klausimus, mokymų kaina nuo 99 EUR+PVM.

Dažniausiai užduodami klausimai:


1. KAS YRA „G SUITE“ VARTOTOJAS?
      Vartotojas yra traktuojamas kaip viena, atskira el. pašto paskyra su jūsų unikaliu vardu bei įmonės domenu (vartotojas@jusuimone.lt). Alias’ai yra papildomai vartotojui priskirti adresai, kuriais siunčiami vartotojui laiškai. Alias’ai nėra traktuojami kaip atskiri vartotojai.    
2. KOKS YRA „G SUITE“ MOKĖJIMO PLANAS?
      „G Suite“ siūlo lanksčius mokėjimo planus savo vartotojams. „G Suite“ įsigiję asmenys gali bet kada pridėti arba pašalinti įmonėje esančius vartotojus ir taip valdyti savo įmonės kaštus. Kilus klausimams dėl kainodaros, prašome kreiptis į pardavimų skyrių šiais kontaktais: sales@g-suite.lt arba tel.: +370 5 268 33 33.    
3. KOKS ESMINIS SKIRTUMAS TARP „G SUITE“ IR NEMOKAMŲ „GOOGLE“ PROGRAMŲ?
      Su „G Suite“ jūs gaunate tam tikrą kiekį papildomų verslo klasės paslaugų, kurių neturi nemokamų „Google“ programų vartotojai. Šias paslaugas sudaro: galimybė administruoti ir kontroliuoti vartotojų paskyras administratoriaus konsolėje, gaunamas verslui pritaikytas el. pašto adresas (vardas@jusuimone.lt), 30 GB talpa „G Suite“ vartotojui / neribota talpa „G Suite Business“ vartotojams. Nemokama gamintojo pagalba 24/7 telefonu ir el. paštu.    
4. AR „G SUITE“ APLIKACIJAS GALIMA ĮSIGYTI ATSKIRAI?
    Ne. Kai yra įsigyjama „G Suite“ paskyra, jūs gaunate visą paketą programų („Gmail“, „Drive“, „Calendar“, „Docs“, „Sheets“, „Slides“, „Groups“, „Hangout“, „Keep“, „Administrator“ ir kt.), atitinkančių jūsų įsigytą planą. Tokiu būdų yra įgyjama visa darbui skirta įranga su išskirtine tarpusavio sąveika tarp programų. Pavyzdžiui, gavus laišką į „Gmail“ jį galima konvertuoti į kalendoriaus įvykį. Pakomentavus dokumentą yra išsiunčiamas pranešimas tiems žmonėms, su kuriais buvo pasidalinta dokumentu. Vos vienu paspaudimu iš „Google Calendar“ jūs patenkate į „Hangout“ platformą, kurioje vyksta vaizdo konferencija. Naudojant šias galimybes jūs padidinsite produktyvumą įmonėje ir sukursite didesnę vertę atliekant darbus.    
5. AR ĮMANOMA PERKELTI ANKSTESNIO EL. PAŠTO INFORMACIJĄ Į „G SUITE“ PLATFORMĄ?
    Taip. Visus jūsų el. pašto laiškus galima permigruoti iš tokių platformų, kaip „Lotus Notes“ ir „Microsoft“.    
6. AR „G SUITE“ GALIMA IŠBANDYTI NEMOKAMAI?
    Taip, galima. „G Suite“ turi 30 dienų bandomąją versiją, kurioje galite sukurti iki 10 vartotojų. Užsiregistravus „G Suite Trial“ versijai – rekomenduojama išbandyti visas galimas funkcijas kaip „Gmail“, „Docs“, „Hangouts Meet“, kurias galima naudoti ir išmaniajame telefone.  
7. KAIP GALIU ĮSIGYTI „G SUITE“?
      Norėdami įsigydami „G Suite“ kreipkitės į produkto vadybininkę Moniką Svistuniuk el. paštu sales@g-suite.lt arba tel.: +370 5 268 33 33. Norint išbandyti „G Suite“ yra suteikiama Trial licencija 30 d. iki 10 vartotojų.      
8. KO REIKIA SĖKMINGAI „G SUITE“ NAUDOJIMO PRADŽIAI?
      Visų pirmiausia reikia turėti įmonės domeną, kuris reikalingas jūsų „G Suite“ paskyros aktyvavimui. Jei neturite įmonės domeno, būtinai jį įsigykite. Jei norite išbandyti „G Suite“ neturėdami įmonės domeno, suteiksime Jums bandomąją versiją su mūsų įmonės subdomenu.    
9. AR PERKANT „G SUITE“ PASKYRĄ, DOMENAS YRA PRIDEDAMAS KARTU SU LICENCIJA?
    Domenas nėra pridedamas. Mes galime Jums pasiūlyti „G Suite“ paskyrą, tačiau ne domeną.  
10. KUO IŠSISKIRIA „GOOGLE CALENDAR“?
  Pagrindinė kalendoriaus funkcija yra stebėti tam tikrus artėjančius verslo susitikimus, suplanuotus skambučius bei kitus svarbius įvykius. Be to, su „Google Calendar“ galima kurti įvykius patiems, kviesti ir dalintis jais su kitais žmonėmis. Papildomos nuostatos leidžia priminti apie artėjantį įvykį likus tam tikram laiko tarpui.  
11. KAIP GALIMA PRISIJUNGTI PRIE „G SUITE“ ADMINISTRATORIAUS KONSOLĖS?
    Jei jūs turite priskirtas administratoriaus teises į admino konsolę, galite prisijungti svetainėje admin.google.com. Suvedus savo pašto duomenis patenkate į administravimo konsolę, kurioje galite atlikti visus jums reikiamus veiksmus.    
12. KAIP „GOOGLE“ UŽTIKRINA,KAD MANO INFORMACIJA YRA SAUGI?
    Informacija, kuri yra jūsų „Google“ paskyroje, yra užšifruojama ir išskaidoma po skirtingus „Google“ serverius. Tokiu būdu yra apsaugoma informacija, kad įsilaužus į serverį nebūtų pasinaudota jūsų duomenimis. Jums prisijungus prie paskyros, failas iš skirtingų dalių yra vėl sugrąžinamas į vieną failą.