„Google“ pristatys atsarginių kopijų ir sinchronizavimo įrankį

„Google“ pristatys atsarginių kopijų ir sinchronizavimo įrankį

Birželio 28 d. „Google“ pristatys atsarginių kopijų ir sinchronizavimo įrankį „Backup and Sync“, kuris padės vartotojams kurti kompiuteriuose saugomų failų ir nuotraukų atsargines kopijas, kad šios būtų saugios ir lengvai jiems prieinamos.

„Backup and Sync“ yra naujausia „Google Drive for Mac/PC“ versija, kuri nuo šiol bus integruota su „Google Photos“ darbastalio įkėlėju (uploader). Šis įrankis yra skirtas namų vartotojams.

Verslo klientai, naudojantys „G Suite“ sprendimus (Basic, Business, Enterprise, Education ir Nonprofit versijos), turėtų toliau naudotis „Drive for Mac/PC“, kol jiems bus pasiūlytas naujas sprendimas „Drive File Stream“ (šiuo metu EAP stadijoje).

„Drive File Stream“ leis verslo vartotojams pasiekti itin didelės apimties duomenis, kurių nereikės saugoti standžiuosiuose diskuose. Tad šįkart „G Suite“ vartotojams nebus automatiškai atnaujintas „Drive for Mac/PC“ į „Backup and Sync“.

Išimtis! Jei administratoriai šiuo metu leidžia savo „G Suite“ vartotojams įsidiegti „Drive“ katalogą kompiuteryje, šie vartotojai nuo birželio 28 d. galės atsisiųsti ir atsinaujinti į „Backup and Sync“. Tačiau tie vartotojai, kuriems nėra suteikta tokia galimybė, negalės naudoti „Backup and Sync“ su savo „G Suite“ paskyromis.

Jei jus domina galimybė išbandyti naująjį „Drive File Stream“, galite dalyvauti jo ankstyvoje taikymo programoje (EAP). Būtina registracija.